Harmonogram

4 VIII 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff DNF Limit Przechodzi
9:00 9:15 Oddanie kostek do Multiblindfolded
9:15 9:30 Mieszanie kostek do Multiblindfolded
9:00 10:30 Rejestracja
9:30 10:30 Szkolenie dla nowicjuszy
10:30 10:40 Oficjalne otwarcie imprezy
9:30 10:30 3x3x3 Multiblindfolded Finał Best of 1 - 10/kostka; 60 -
GrupaStartKoniec
10:40 11:20 Pyraminx I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 8 sek 1 min 50%
GrupaStartKoniec
11:20 12:00 2x2x2 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 6 sek 1 min 50%
GrupaStartKoniec
12:00 12:40 Skewb I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 7 sek 1 min 50%
GrupaStartKoniec
12:40 13:30 Square-1 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 30 sek 2 min 50%
GrupaStartKoniec
13:30 14:00 Przerwa
14:00 14:50 4x4x4 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 55 sek 3 min 50%
GrupaStartKoniec
14:50 15:45 Megaminx I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1:30 5 min 50%
GrupaStartKoniec
15:45 16:35 Clock I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 20 sek 2 min 75%
GrupaStartKoniec
16:35 17:15 Skewb Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
17:20 18:20 4x4x4 Blindfolded Finał Best of 3 - 25 min -
GrupaStartKoniec
5 VIII 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff DNF Limit Przechodzi
8:00 9:00 5x5x5 Blindfolded Finał Best of 3 - 35 min -
GrupaStartKoniec
9:00 9:50 Clock Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
9:50 10:35 4x4 Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
10:35 11:20 3x3x3 I Runda Średnia z 5 - 10 min 50%
GrupaStartKoniec
11:20 12:05 Megaminx Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
12:05 12:30 Clock Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
12:30 12:55 4x4 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
12:55 13:35 Pyraminx Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
13:35 14:20 Square-1 Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
14:20 14:45 Megaminx Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
14:45 15:00 Pyraminx Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
15:00 15:30 Przerwa
15:30 16:10 2x2x2 Półfinał Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
16:10 16:30 Square-1 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
16:30 16:45 2x2x2 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
16:45 17:25 3x3x3 Półfinał Średnia z 5 - 10 min 10
GrupaStartKoniec
17:25 17:40 Skewb Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
17:40 17:50 Przerwa techniczna
17:50 18:45 3x3x3 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
18:50 19:05 Rozdanie nagród