Harmonogram

13 X 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff Limit czasu Przechodzi
8:10 8:25 Oddanie kostek do Multiblindfolded
8:25 8:40 Mieszanie kostek do Multiblindfolded
8:40 9:45 Rejestracja
8:40 9:45 Szkolenie dla nowicjuszy
9:45 9:55 Oficjalne otwarcie imprezy
8:45 9:45 3x3x3 Multiblindfolded Finał Best of 1 - 10/kostka; 60 -
GrupaStartKoniec
9:55 10:40 3x3x3 One-Handed I Runda Średnia z 5 - 2 min 50%
GrupaStartKoniec
10:40 11:10 Pyraminx I Runda Średnia z 5 - 1 min 50%
GrupaStartKoniec
11:10 11:40 2x2x2 I Runda Średnia z 5 - 1 min 50%
GrupaStartKoniec
11:40 12:10 Skewb I Runda Średnia z 5 - 1 min 50%
GrupaStartKoniec
12:10 13:00 Square-1 I Runda Średnia z 5 - 2 min 75%
GrupaStartKoniec
13:00 14:00 Przerwa
14:00 14:40 4x4x4 I Runda Średnia z 5 - 3 min 50%
GrupaStartKoniec
14:40 15:30 Megaminx I Runda Średnia z 5 - 3 min 50%
GrupaStartKoniec
15:30 16:20 Clock I Runda Średnia z 5 - 1 min 75%
GrupaStartKoniec
16:20 16:40 Skewb II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
16:40 17:00 3x3x3 One-Handed II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
13:00 14:00 4x4x4 Blindfolded Finał Best of 3 - 60 min/3 -
GrupaStartKoniec
14 X 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff Limit czasu Przechodzi
14:00 15:00 5x5x5 Blindfolded Finał Best of 3 - 60 min/3 -
GrupaStartKoniec
7:40 8:40 3x3x3 Fewest Moves Finał Best of 1 - 60 min -
GrupaStartKoniec
8:45 9:00 3x3x3 One-Handed Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
9:00 9:50 Clock II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
9:50 10:20 4x4x4 II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
10:20 11:00 3x3x3 I Runda Średnia z 5 - 10 min 75%
GrupaStartKoniec
11:00 11:45 Megaminx II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
11:45 12:15 Clock Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
12:15 12:35 4x4x4 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
12:35 12:55 Pyraminx II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
12:55 13:35 Square-1 II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
13:35 14:00 Megaminx Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
14:00 14:15 Pyraminx Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
14:15 15:00 Przerwa
15:00 15:20 2x2x2 II Runda Średnia z 5 - 10 min 6
GrupaStartKoniec
15:20 15:45 Square-1 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
15:45 16:00 2x2x2 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
16:00 16:30 3x3x3 II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
16:30 16:45 Skewb Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
16:45 17:00 Przerwa techniczna
17:00 17:50 3x3x3 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
18:00 18:15 Rozdanie nagród