Harmonogram

15 IX 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff Limit czasu Przechodzi
8:10 8:25 Oddanie kostek do Multiblindfolded
8:25 8:40 Mieszanie kostek do Multiblindfolded
8:40 9:45 Rejestracja
8:40 9:45 Szkolenie dla nowicjuszy
9:45 9:55 Oficjalne otwarcie imprezy
8:45 9:45 3x3x3 Multiblindfolded Finał Best of 1 - 10/kostka; 60 -
GrupaStartKoniec
9:55 10:40 3x3x3 One-Handed I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 40 2 min 50%
GrupaStartKoniec
10:40 11:20 Pyraminx I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 10 sek 1 min 50%
GrupaStartKoniec
11:20 12:00 2x2x2 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 10 sek 1 min 50%
GrupaStartKoniec
12:00 12:40 Skewb I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 10 sek 1 min 50%
GrupaStartKoniec
12:40 13:30 Square-1 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 40 sek 2 min 50%
GrupaStartKoniec
13:30 14:00 Przerwa
14:00 14:50 4x4x4 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1 min 3 min 50%
GrupaStartKoniec
14:50 15:45 Megaminx I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 2 min 5 min 50%
GrupaStartKoniec
15:45 16:35 Clock I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 25 sek 2 min 75%
GrupaStartKoniec
16:35 17:15 Skewb II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
17:15 18:00 3x3x3 One-Handed II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
14:25 15:25 4x4x4 Blindfolded Finał Best of 3 - 25 min -
GrupaStartKoniec
16 IX 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff Limit czasu Przechodzi
9:20 10:20 5x5x5 Blindfolded Finał Best of 3 - 35 min -
GrupaStartKoniec
7:10 8:10 3x3x3 Fewest Moves Finał Best of 1 - 60 min -
GrupaStartKoniec
8:15 9:00 3x3x3 One-Handed Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
9:00 9:50 Clock II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
9:50 10:35 4x4x4 II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
10:35 11:20 3x3x3 I Runda Średnia z 5 - 10 min 50%
GrupaStartKoniec
11:20 12:05 Megaminx II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
12:05 12:30 Clock Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
12:30 12:55 4x4x4 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
12:55 13:35 Pyraminx II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
13:35 14:20 Square-1 II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
14:20 14:45 Megaminx Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
14:45 15:00 Pyraminx Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
15:00 15:30 Przerwa
15:05 15:30 Wielki quiz o speedcubingu
15:30 16:10 2x2x2 II Runda Średnia z 5 - 10 min 8
GrupaStartKoniec
16:10 16:30 Square-1 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
16:30 16:45 2x2x2 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
16:45 17:25 3x3x3 II Runda Średnia z 5 - 10 min 10
GrupaStartKoniec
17:25 17:40 Skewb Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
17:40 17:50 Przerwa techniczna
17:50 18:45 3x3x3 Finał Średnia z 5 - 10 min -
GrupaStartKoniec
18:55 19:20 Rozdanie nagród