Harmonogram

13 I 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff DNF Limit Przechodzi
7:30 8:00 Rejestracja - Turniej w Sport Stackingu
8:00 9:00 Rejestracja - Turniej Speedcubingowy
8:00 9:15 Sport Stacking Eliminacje
8:30 9:15 Szkolenie dla zawodników którzy są pierwszy raz na zawodach Speedcubingowych
9:15 9:30 Oficjalne otwarcie imprezy
9:30 10:20 Skewb I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1/2<10.00 s 2 min 75%
10:20 10:50 Sport Stacking - Double, Relay Finał
10:50 11:40 Kostka 6x6x6 I Runda Kombinowana Mean of 3 1<4:30 min 6:00 6
11:40 12:30 Kostka 7x7x7 I Runda Kombinowana Mean of 3 1<6:00 min 10:00 6
12:30 13:10 Sport Stacking Overall Finał
13:10 13:50 Skewb II Runda Średnia z 5 6
13:50 14:35 Przerwa obiadowa
14:35 14:55 Rozdanie nagród
14:55 15:20 Kostka 6x6x6 Finał Mean of 3
15:20 15:45 Kostka 7x7x7 Finał Mean of 3
15:45 16:05 Skewb Finał Średnia z 5
16:05 16:55 Kostka 5x5x5 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1/2<2:00 min 5 min 6
16:55 17:55 Megaminx I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1/2<2:00 min 5 min 6
17:55 18:20 Kostka 5x5x5 Finał Średnia z 5
18:20 18:45 Megaminx Finał Średnia z 5
14 I 2018
Start Koniec Konkurencja Runda Format Cutoff DNF Limit Przechodzi
7:30 8:00 Rejestracja
8:00 8:45 Szkolenie dla zawodników którzy są pierwszy raz na zawodach Speedcubingowych
8:45 9:35 Kostka 2x2x2 I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1/2<10.00 s 1 min 75%
9:35 9:45 Przerwa
9:45 10:20 Kostka 2x2x2 II Runda Średnia z 5 6
10:20 10:25 Przerwa
10:25 10:35 Kostka 2x2x2 Finał Średnia z 5
10:35 11:25 Pyraminx I Runda Kombinowana Najlepszy z 2 / Średnia z 5 1/2<10.00 s 1 min 75%
11:25 11:35 Przerwa
11:35 12:10 Pyraminx II Runda Średnia z 5 6
12:10 12:15 Przerwa
12:15 12:25 Pyraminx Finał Średnia z 5 6
12:25 13:10 Kostka 3x3x3 bez patrzenia I Runda Najlepszy z 3 10 min na wszystkie próby 6
13:10 13:55 Przerwa obiadowa
13:55 15:25 Kostka 3x3x3 I Runda Średnia z 5 75%
15:25 15:35 Przerwa
15:35 16:30 Kostka 3x3x3 II Runda Średnia z 5 8
16:30 16:50 Kostka 3x3x3 bez patrzenia Finał Najlepszy z 3 10 min na wszystkie próby
16:50 17:00 Przerwa
17:00 17:30 Kostka 3x3x3 Finał Średnia z 5
17:30 17:40 Przerwa
17:40 18:00 Ceremonia Zamknięcia