Podsumowanie zawodów DLS wrzesień 2017

0 Polubiony

Wrześniowe DLSy już za nami, czas więc na przedstawienie wyników w poszczególnych konkurencjach.

• Skewb

Zacznijmy od konkurencji 3x3x3, w której zwyciężył Michał Rzewuski z czasem 8,19 s. Na drugim miejscu znalazł się  nad Łukasz Burliga z czasem 8,82 a na trzecim Maciej Czapiewski (9,15 s). Ten ostatni w pierwszej rudzie konkurencji 2x2x2 był niezmiernie blisko pobicia rekordu świata w średniej. Aby tego dokonać zabrakło mu jedynie dwóch setnych sekundy. W tej chwili Maciej Czapiewski jest już posiadaczem rekordu świata w singlu i przy jego obecnej formie wydaje się że poprawienie rezultatu z DLSów jest tylko kwestią czasu. W konkurencji 2x2 na podium stali również Piotr Tokarski (drugie miejsce) i Jan Zych (trzecie miejsce)

Wojciech-Szatanowski

Podobnie jak w konkurencji 2x2x2 w kategorii 4x4x4  również najlepszy był  Maciej Czapiewski (35,53 s. ). Na drugim stopniu podium stanął Michał Rzewuski (36,11 s) , na trzecim Bartosz Sekulski (37,16 s.).

W układaniu kostki jedną ręką zwyciężył Igor Kowalczyk z czasem 13,62 s., na drugim miejscu uplasował się  Łukasz Burliga (14,48 s), a na trzecim Michał Rzewuski (16,90 s).

podium-one-handed

W pyraminxie najlepszy okazał się Piotr Tokarski zwyciężając z czasem 2,98 s. Drugie miejsce zajął Maciej Czapiewski (3,53 s), a trzecie Łukasz Burliga (3,81 s.).

W skewbie zwyciężył  Michał Rzewuski osiągając w średniej  (2,73 s.). Ma miejscu drugim znalazł się zwycięzca pierwszej rundy Łukasz Burliga (2,88 s.), a na trzecim Jan Zych (3,82 s.).