Informacje na temat serii kostek QBEST™ EDITION

0 Polubiony
Kostki z serii QBEST™ EDITION to ulepszone wersje najlepszych kostek dostępnych na rynku. Są one profesjonalnie wyregulowanie oraz nasmarowanie, większość z nich posiada również system meganetycznego pozycjonowanie.

Nazwa QBEST wzięła się z połączenia litery Q, które w języku angielskim wymawia się jako "kju" oraz angielskiego słowa "best" które oznacza "najlepszy". Czytając więc nazwę QBEST z "q" jako oddzielną literą słyszymy "kjub" czyli wyraz oznaczący w języku angielskim "kostkę, sześcian" oraz słówko "best". Nazwa ta doskonale oddaje charakter tej serii, ponieważ są to ulepszone wersje najlepszych kostek.

Możesz zobaczyć wszystkie kostki z tej edycji przechodząc do kategorii QBEST https://strefa-kostek.pl/qbest-181

Wszystkie kostki z tej serii są bardzo dobre natomiast na szczególną uwagę zasługują:

MoFangGe WuShuang 5x5x5 QBEST™ Edition Magnetic - magnesy zamontowane w tej kostce sprawdzają się doskonale. Dzięki nim kostka staje się mega stabilna.

Mofangge Wushuang QBEST EDITION


MoFangGe WuQue 4x4x4 QBEST™ Edition Magnetic - tu również został zainstalowany system magnetycznego pozycjonowania i tak samo jak w kostce Wushuang w znaczy sposób poprawia to komfort układania.

Mofangge Wuque QBEST EDITION

The Valk 3 3x3x3 QBEST™ Edition Magnetic - Valk 3 to jedna z najlepszych trójek dostępnych na rynku, dodanie do niej magnesów, odpowiednia regulacja oraz smarowanie sprawia, że układanie na niej to czysta przyjemność.

Valk 3 QBEST EDITION


Zostaw komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz