Pyraminx - jaki wybrać

0 Polubiony
Pyraminx kostka w kształcie ostrosłupa trójkątnego, jedna z najpopularniejszych układanek. Pyraminx to również jedna z 18 oficjalnych konkurencji na zawodach speedcubingowych. 

Z racji dużej popularności, układanka ta oferowana jest przez właściwie każdego większego producenta kostek do speedcubingu. Dlatego też wybór jest całkiem spory. W naszym asortymencie znajdziesz ponad 20 rożnych modeli tej układanki. Którą wybrać?

W tej kategorii bez wątpliwości za najlepszą kostkę można uznać X-Man Design Bell Magnetic Pyraminx.

X-Man Design Bell Magnetic Pyraminx

X-Man Design Bell Magnetic Pyraminx  
To właśnie na niej układa większość topowych zawodników. Jeżeli dysponujesz odpowiednim budżetem i chcesz mieć najlepszego pyraminxa to wybór wydaje się oczywisty.  Bardzo wysoki poziom prezentują również magnetyczny Pyraminx od MoYu oraz Pyraminx Mofangge. Obie kostki pozwalają kręcić znakomite czasy.

Jeżeli natomiast poszukujesz czegoś tańszego, i jesteś w stanie pójść na delikatny kompromis jeżeli chodzi o jakość. To idealnym wyborem będzie kostka QiYi QiMing Pyraminx

QiYi QiMing Pyraminx

QiYi QiMing Pyraminx  

Kostka ta prezentuje znakomity stosunek ceny do jakości i jest świetną propozycją dla osób początkujących. Producent QiYi wypościł również nieco tańszą wersję tej kostki QiYi QiMing A Pyraminx, jej feeling jest bardzo zbliżony do wersji podstawowej jednak porusza się ona nieco gorzej. W przedziale cenowym do 30 zł warto wspomnieć również o kostce YJ YuLong Pyraminx, który również wydaje się być dobrym wyborem w tej kategorii cenowej.

Najlepszy pyraminx:
 1. X-Man Design Bell Magnetic Pyraminx
 2. Moyu Magnetic Pyraminx
 3. Mofangge Pyraminx


Najlepszy budżetowy pyraminx (do 30 zł)
 1. QiYi QiMing Pyraminx
 2. QiYi QiMing A Pyraminx
 3. YJ YuLong Pyraminx

Zostaw komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz