strefa kostekStrefaKostek.pl zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych kostek do speedcubingu. Oferujemy największy wybór tego typu produktów w Polsce. Znajdziesz u nas kostki, na których układają najlepsi speedcuberzy na świecie. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się prawie 1500 produktów. 

Czym jest speedcubing?
Speedcubing to dyscyplina sportowa, w której rywalizacja polega na jak najszybszym układaniu  przestrzennych układanek logicznych.  Speedcuberzy rywalizują w 18 oficjalnych konkurencjach, z których najpopularniejszą jest układanie klasycznej kostki 3x3x3.

Poniżej znajduje się film z zawodów Lubelskiej Ligi Speedcubingu, których jesteśmy współorganizatorami. 


 

Nasi klienci

Są to najczęściej młodzi pasjonaci szybkiego układania kostek. Zainteresowani rozwojem intelektualnym oraz proaktywnym podejściem do rozwiązywania problemów. Lubią pokonywać własne słabości i cierpliwie dążą do osiągnięcia zaplanowanych celów. Czerpią oni radość nie tylko z samego układania ale również z faktu, że udaje się im osiągać co raz lepsze rezultaty.

Nasza misja

Pragniemy aby speedcubing dynamicznie się rozwijał, chcemy aby kształtował on młodych ludzi i pomagał im rozwijać ich umiejętności, determinację i intelekt. Wierzymy, że ta fantastyczna dyscyplina pomaga stawać się jej miłośnikom lepszymi ludźmi. Wokół speedcubingu gromadzi się wspaniała społeczność, która jest pełna zapału, kreatywności i pozytywnego nastawienia. Taka społeczność pozwala patrzeć na przyszłość speedcubingu w Polsce z dużym optymizmem.

Drużyna Strefy Kostek

Naszą misją jest wspieranie rozwoju speedcubingu, dlatego też sponsorujemy zawody speedcubingowe oraz stworzyliśmy drużynę Strefy Kostek. Drużyna Strefy Kostek to grupa 12 czołowych polskich zawodników, których otrzymują od nas wsparcie w uczestnictwie w zawodach. Przejdź do strony Drużyny Strefy Kostek

Drużyna Strefy Kostek

Facebook

Polub naszego fanpage i otrzymuj informacje związane z zawodami speedcubingowymi, konkursami, promocjami oraz aktualnościami. Na naszej stronie na facebook znajdziesz również opinie naszych klientów. Fanpage Strefy Kostek


Kanał Strefy Kostek na Youtube

Zapraszamy Cię również od odwiedzenia naszego kanału youtube, na którym znajdują się video recenzje kostek. Na kanale znajduję się już ponad 100 filmów.
Klub Strefy Kostek

Dołącz do klubu Strefy Kostek i otrzymuj na maila specjalnie przygotowane oferty oraz informacje o nowościach. 
Zapisz się do Klubu Strefy Kostek 

Klub Strefy Kostek 

Wspieranie Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu

Strefa Kostek jest oficjalnym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu. Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu to organizacja mający ogromny wkład w rozwój speedcubingu w Polsce. Jesteśmy dumni, że mamy okazję ją wspierać. Więcej na tem temat możesz przeczytać tutaj

wspieranie PSS

Organizacja zawodów

Wspieramy i organizujemy zawody speedcubingowe w całej Polsce. 


 Speee Days Kraśnik      WLSWLS