Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przyspieszyć na 3x3?
Witam. Moje pytanie jak w tytule. Znacie jakieś sposoby, żeby układać szybciej? Znam 2 look OLL i 11 alg do PLL (+oczywiście F2L). Układam w ok. 30 sekund. Da się przy znaniu tylu algorytmów układać szybciej czy to już max ile z tego wycisnę? Tongue
Odpowiedz
Nawet LBLem bedziesz mógł osiągać czasy sub20 więc z 2 Look OLL i PLL powinieneś móc zejść sub 15 a nawet sub 10
Odpowiedz
Doucz się PLLi, potem OLLe. Trenuj. Da się sub20 z Twoim zestawem już teraz.
Odpowiedz
(11-15-2018, 05:08 PM)Sowson1234 napisał(a): Witam. Moje pytanie jak w tytule. Znacie jakieś sposoby, żeby układać szybciej? Znam 2 look OLL i 11 alg do PLL (+oczywiście F2L). Układam w ok. 30 sekund. Da się przy znaniu tylu algorytmów układać szybciej czy to już max ile z tego wycisnę? Tongue

W tych czasach polecam już zacząć uczyć się look aheada. Powinienieś układać crossa na dole i mieć go przewidzianego całego w preinspekcji.nie układaj jak najszybciej, gdy zwolnisz twoje ruchy staną się płynniejsze, zobaczysz więcej na kostce, więc będziesz miał lepsze czasy.No i oczywiście doucz się reszty PLL'i i full OLL. Mam nadzieje że pomogłem ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości