Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Worlds 2019
Exclamation 
Witajcie!
Jako, że wiadomo już, że Worldsy 2019 będą w Melbourne w Australii, to chciałbym się zapytać tutaj obecnych kto jedzie? A może czy ktokolwiek jedzie? Tongue
Osobiście na razie się waham, chociaż bardzo chętnie zobaczyłbym jak wyjdą te Worldsy, no i wycieczka do Australii sama w sobie jest ciekawym pomysłem Smile . Jednak 24 godzinna podróż to trochę dużo, no i jakbym miał to wszystko ogarniać sam jak na ostatnim Euro to mi się trochę to nie widzi :/ Dajcie znać jeżeli chociaż rozważacie wyjazd, chciałbym wiedzieć ile jest takich osób. Pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
Euro w Hiszpanii wydawało mi się drogim wyjazdem ze względu na miasto i to że to zachód Europy, ale biorąc pod uwage że bilety do Melbourne na dzień dzisiejszy zaczynają się od 4tys zł mam w głowie tylko 1 pytanie
Czy ktoś bez sponsora wybiera się? Obawiam się że dużo osób nie będzie, tak więc zajęcie podium w klasyfikacji medalowej może myć poza zasięgiem:/
Odpowiedz
Nie wiem czy żartowali, ale Maciej Czapiewski i Michał Rzewuski się zadeklarowali xd

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(08-31-2018, 03:14 PM)erzis napisał(a): Nie wiem czy żartowali, ale Maciej Czapiewski i Michał Rzewuski się zadeklarowali xd

Oczywiście, że nie żartowali.

Adrian myślę, że crowdfunding plus jakieś ogólne działania typu szkoła/miasto mogą przynieść rezultat.
Odpowiedz
Cytat:Czy ktoś bez sponsora wybiera się?

No w sumie sponsora (przynajmniej na razie) nie mam, więc jeżeli pojadę to pewnie ja Big Grin. Ale o finansowanie to się nie boję, nie chcę jechać sam po prostu, bo smutno by było Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości