H3dzz1k
(☆ SpeedCuber ☆)
**

Data rejestracji: 10-25-2018
Data urodzenia: 01-12-2006 (13 lat)
Czas lokalny: 02-18-2019, godzina 04:07 PM
Status: Offline

Informacje o H3dzz1k
Ostatnia wizyta: 02-16-2019, 12:50 PM
Razem postów: 11 (0.09 postów dziennie | 5.53 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 4 (0.03 wątków dziennie | 7.14 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 1 Godzina, 24 Minut, 59 Sekund
Poleconych użytkowników: 0
Reputacja: 0 [Szczegóły]

Dane kontaktowe użytkownika H3dzz1k
E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika H3dzz1k
Prywatna wiadomość: Wyślij prywatną wiadomość do użytkownika H3dzz1k

Dodatkowe informacje o H3dzz1k
Bio: Mam na imię Jakub i mam 13 lat. Urodziłem się w Krakowie, a obecnie mieszkalem w Kętach, mieście obok Bielska-Białej. Moje ulubione przedmioty w szkole to Polski oraz Przyroda. Jestem wielkim fanem Samochodów znam prawie wszystkie marki, a moja ulubiona to Corvette oraz Audi. Oprócz Samochodów interesuję się, też piłką nożną. Mój ulubiony klub to Jagielonia Białystok i Lech Poznań, a zagraniczny to Juventus. Mam Chomika i kota, chomiczek nazywa się Pusia a kotek Filemon. Jestem bardzo pomocny i szybko się uczę. Na języku Polskim z ortografii zawsze miałem 5 a raz 4+ bo popełniłem jeden błąd. W realnym życiu zajmuję się jazdą na rowerze i ćwiczę wheelie. Bardzo często pomagam Dziadkowi w polu zbierać uprawy oraz przewozić węgiel, a Babci zbierać owoce i warzywa. W przyszłości chciałbym zostać medykiem lub prokuratorem. Moje hobby to pływanie w basenie, zająłem raz w konkursie 2 miejsce w najszybszym okrążeniu. Jeżdżę też konno najczęściej we wtorki i czwartki. Mój koń nazywa się Alek oraz Yerry. Od roku interesuje się SpeedCuberstwem i w swojej kolekcji mam juz ponad 10 kostek.