Informacja o konkursie "Znajdź ukryty kod rabatowy i wygraj GAN 14 Maglev UV"

1 Opinia
Ocena
5.0

Cześć!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzieli udział w konkursie. Kod rabatowy na GAN 14 Maglev UV został już znaleziony i wykorzystany. Zwycięzca potrzebował ok. 25 minut aby tego dokonać. Gratulujemy.

Pierwsza podpowiedź znajdująca się w wiadomości mailowej kierowała do jednej z nowości która pojawiła się w Strefie Kostek.

Wypatruj wskazówkę uważnie
w jednej z nowości ją znajdziesz

W zdjęciach kostki SengSo Master Pyraminx znajdował się QR kod który należało zeskanować aby przenieść się do strony z wskazówkąWskazówka ta kierowała do kostki Shengshou Petaminx w opisie której znajdowała się kolejna wskazówka. 

TSEBUL 3+5


Ta wskazówka kierowała do produktów marki Lubest w opisie których znajdowały się fragmenty kodu który należało połączyć. 3 znaki kodu znajdowały się w smarze Lubest XMT 10 a pozostałe 5 znaków w Lubest PRO. Po połączeniu otrzymaliśmy kod LPMC4WIA


Z pewnością będziemy powtarzać tego typu konkrusy. Jeżeli chcesz być jako pierwszy o nich informowany, zapisz się do Klubu Strefy Kostek. W ramach podziękowania za zapis otrzymasz otrzymasz kod na darmową dostawę Orlen Paczką lub Przesyłką e-commerce już przy zamówieniu za 30 zł. 

Dołącz do Klubu Strefy Kostek

Zostaw komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Komentarze

  • kurcze no czemu
    Przez Franciszek Ryba Na April 11th 2024
    Ocena
    5.0

    spóźniłem się???? a tak sie podnieciłem że mi się udało