Klasyczne kostki

Oferujemy Ci ogromny wybór klasycznych sześciennych kostek. Od 2x2 aż po 13x13. Największy udział w tej kategorii stanowią kostki 3x3x3 czyli tak zwane kostki rubika, które cieszą się największą popularnością. Rozpoczęcie zabawy z  układaniem kostek polecamy rozpocząć właśnie od kostki tego typu. Jeżeli wiesz już jak ułożyć kostkę rubika polecam...

Oferujemy Ci ogromny wybór klasycznych sześciennych kostek. Od 2x2 aż po 13x13. Największy udział w tej kategorii stanowią kostki 3x3x3 czyli tak zwane kostki rubika, które cieszą się największą popularnością. Rozpoczęcie zabawy z  układaniem kostek polecamy rozpocząć właśnie od kostki tego typu. Jeżeli wiesz już jak ułożyć kostkę rubika polecamy zainteresować się większymi kostkami typu 4x4 czy 5x5. Z pewnością szybko opanujesz ich układanie i wówczas będziesz mógł sięgnąć po jeszcze większe kostki. 

Więcej

Klasyczne kostki Jest 169 produktów.

Podkategorie

 • 2x2x2

  Kostki dwu-warstwowe, które znajdziesz w tej kategorii są zdecydowanie najłatwiejsze do ułożenia. Kostki 2x2 dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów. Są to najlepsze kostki tego typu używane przez czołowych speedcuberów. 

 • 3x3x3

  Kostka rubika została stworzona przez Erno Rubika w roku 1974. Od tego czasu cieszy się nie przerwanie ogromną popularnością. Miliony osób zadają pytanie jak ułożyć kostę rubika. Powstało już na ten temat mnóstwo kursów i poradników. Dzięki przedstawionym w nich algorytmom każdy może nauczyć się układać w dosłownie kilka godzin. Mimo to umiejętność ułożenia tej układanki, wciąż uchodzi za przejaw ponadprzeciętnej inteligencji. Jeżeli jeszcze nie masz kostki to jesteś w bardzo dobrym miejscu. W miejscu, w którym znajdziesz najlepsze kostki na świecie, na których układają czołowi speedcuberzy.

 • 4x4x4

  Kostka 4x4 jest najpopularniejszą kostka zaraz po kostce rubika. Jeżeli opanowałeś kostkę 3x3, z czwórką nie powinieneś mieć większego problemu. Wystarczy opanować kilka dodatkowych algorytmów i układanie kostki 4x4 nie będzie dla Ciebie problemem. W tej kategorii znajdziesz kostki od najlepszych producentów, w różnych wersjach kolorystycznych i różnych cenach. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 • 5x5x5

  Jeżeli opanowałeś już układanie kostki rubika oraz kostki 4x4, naturalnym kolejnym krokiem będzie sięgnięcie po "piątkę". Układanie tej kostki sprawia wiele radości. Najlepsi na świecie potrafią ułożyć ją w nieco ponad 40 sekund. Prawdopodobnie niedługo rekord aktualnego rekordzisty Feliksa Zamdegs zostanie pobity. Kto tego dokona? Być może będziesz to właśnie ty. Albo sam Feliks poprawi swój rekord...Czas pokaże ;).

 • 6x6x6
 • 7x7x7

  Kostki siedmiowarstwowe. Największe jakie są oficjalnie układane na zawodach. Najlepsi potrafią ułożyć ją mniej niż 2 min 15 s. Wykręcając przy tym średnią poniżej 2 min 30 s.

 • 8x8x8
 • 9x9x9
 • 10x10x10
 • 11x11x11
 • 13x13x13

  Największa masowo produkowana kostka. 

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 169 elementów