Katalog

Ocena sklepu (skala 1-5)
Szybkość (skala 1-5)
Speedcubing

Profesjonalny sprzęt do speedcubingu. Kostki, układanki, smary i wiele innych przydatnych akcesoriów. Speedcubing jest dyscypliną, która polega na układaniu kostki rubika oraz innych pokrewnych jej układanek  na czas. Pierwsze mistrzostwa świat odbyły się w 1982 roku w Budapeszcie. Najlepszy wynik osiągnął wówczas Amerykanin  Minh Thai z czasem ...

Profesjonalny sprzęt do speedcubingu. Kostki, układanki, smary i wiele innych przydatnych akcesoriów. Speedcubing jest dyscypliną, która polega na układaniu kostki rubika oraz innych pokrewnych jej układanek  na czas. Pierwsze mistrzostwa świat odbyły się w 1982 roku w Budapeszcie. Najlepszy wynik osiągnął wówczas Amerykanin  Minh Thai z czasem 22,95 s. Profesjonalizacja i uregulowanie tej dyscypliny nadeszło wraz z powstaniem Word Cube Association (WCA) w 2004 roku. WCA wprowadziło konkretne zasady przebiegu zawodów speedcubingowych, dzięki czemu rywalizacja  stałą się zdecydowanie bardziej obiektywna i sprawiedliwa. Na oficjalnych zawodach może rozgrywać się aż 18 konkurencji. 

Więcej

Speedcubing Jest 455 produktów.

Podkategorie

 • Klasyczne kostki

  Oferujemy Ci ogromny wybór klasycznych sześciennych kostek. Od 2x2 aż po 13x13. Największy udział w tej kategorii stanowią kostki 3x3x3 czyli tak zwane kostki rubika, które cieszą się największą popularnością. Rozpoczęcie zabawy z  układaniem kostek polecamy rozpocząć właśnie od kostki tego typu. Jeżeli wiesz już jak ułożyć kostkę rubika polecamy zainteresować się większymi kostkami typu 4x4 czy 5x5. Z pewnością szybko opanujesz ich układanie i wówczas będziesz mógł sięgnąć po jeszcze większe kostki. 

 • Układanki

  W tej kategorii znajdziesz wszystkie najpopularniejsze układanki takie jak Pyraminx, Megaminx, Skewb, Square-1 oraz wiele innych ciekawych układanek od renomowanych producentów takich jak MoYu, Mofangge, Shengshou, QiYi, DaYan. Układanie ich z pewnością sprawi Ci wiele frajdy. Wiele ze znajdujących się typów kostek w tej kategorii są oficjalnymi konkurencjami na zawodach. Dzięki czemu układając je będziesz mógł rywalizować z innymi zawodnikami.

 • Naklejki

  Wysokiej jakości naklejki do najpopularniejszych kostek. Jeżeli Twoja kostka Rubika potrzebuje nowych naklejek, to znajdziesz je właśnie w tej kategorii. Oferowany przez nas naklejki do kostki rubika są odporne na zdzieranie, dzięki czemu pozostają na kostce mimo długotrwałego i intensywnego układania.

 • Akcesoria

  Jeżeli chcesz aby Twoja kostka porusza się lepiej polecamy zastosować smar do kostki. Oprócz smarów w tej kategorii znajdziesz również produkty firmy Speed Stacks takie jak timery oraz maty, które używane są na oficjalnych zawodach speedcubingowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 455 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 455 elementów