Niezmiernie mimo nam poinformować, że Strefa Kostek została oficjalnym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Speedcubingu.
Polskie Stowarzyszenie Speedcubingu to organizacja mający ogromny wkład w rozwój speedcubingu w Polsce. Jesteśmy dumni, że mamy okazję ją wspierać.

Misją PSS-u jest:

"promocja rozwoju intelektualnego poprzez kreatywne spędzanie czasu wolnego w świecie speedcubingu czyli krainie łamigłówek logicznych. Pragniemy odciągać dzieci i młodzież od ekranów komputerów, integrując to środowisko wokół wartości sportowej rywalizacji, wzajemnego szacunku oraz motywacji do samodoskonalenia."

My również podzielamy tę misję, pragniemy aby speedcubing dynamicznie się rozwijał, chcemy aby kształtował on młodych ludzi i pomagał im rozwijać ich umiejętności, determinację i intelekt. Wierzymy, że ta fantastyczna dyscyplina pomaga stawać się jej miłośnikom lepszymi ludźmi. Wokół speedcubingu gromadzi się wspaniała społeczność, która jest pełna zapału, kreatywności i pozytywnego nastawienia. Taka społeczność pozwala patrzeć na przyszłość speedcubingu w Polsce z dużym optymizmem.

Dziękujemy PSS-owi oraz wszystkim osobom związanym z tym stowarzyszeniem za wysiłek i trud włożony w działania przyczyniające się do rozwoju polskiego speedcubingu. Dzięki wam dyscyplina ta rośnie w siłę i wznosi się na bardzo wysoki poziom. 

Pozdrawiamy
Zespół SK